Kdo jsem.

Jsem Dominika Peturová, Těší Mě. ​

Grafický design je moje vášeň

Poznejte mě.

Zaměřuji se na tvorbu vizuální identity, ale ráda vám vytvořím také zajímavý obal vašeho výrobku, ilustraci nebo jinou grafikou reprezentující vaši firmu.

praxe dělá mistra

Grafička
ilustrátorka.

Od malička jsem měla vždycky velkou lásku k umění a designu. Když jsem byla malá, trávila jsem hodiny tvořením obrázků a ilustrací. Když jsem dospěla, rozhodla jsem se, že se stanu profesionální grafickou designérkou a ilustrátorkou.
V roce 2020 jsem se rozhodla jít na volnou nohu, abych mohla nabídnout své služby jak firmám, tak i malým podnikatelům, kteří chtějí posunout své podnikaní na vyšší úroveň. Jako grafička a ilustrátorka se snažím vytvořit unikátní vizuální identitu pro každého z mých klientů. Všechny moje práce jsou tvořeny tak, jak abych si za svým výstupem plně stála.

Věnuji se také tvorbě obalu pro produkt, loga, webových stránek a dalšího grafického designu. Rovněž také ilustruji knihy, časopisy a jiné publikace. Všechno to dělám s laskavostí a úctou k vašemu projektu.

Mé služby jsou navrženy tak, aby uspokojily potřeby každého z klientů, od firem po menší podnikatele – s cílem poskytnout unikátní vizuální identitu, propagaci, design produktu a další. Mým cílem je pomoci klientům dosahovat jejich cílů prostřednictvím mých služeb grafického designu, ilustrace a tvorby webu.

PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI.

Po maturitě jsem byla na letní brigádě v Olomoucké softwarové firmě, kde jsem začala sbírat zkušenosti v IT praxi. Následně jsem začala pracovat jako pravá ruka vedoucího projektu, komunikovala a jezdila za klienty. Podílela se na primárně vývoji jako IT analytik junior a zároveň jsem měla pod správou grafiku vyvíjené aplikace, tak tvorby grafických podkladů projektu.
Po dvou letech jsem přešla na pozici IT analytik, kdy jsem byla nedílnou součástí týmu, který tvořil jádrové komponenty pro ostatní oddělení, které je přizpůsobovali samotným zákazníkům.
Po mateřském odpočinku se ke mě dostala příležitost tvořit ilustrace na potisk látek a tím se odstartovala moje dráha na volné noze. Grafičkou a ilustrátorkou jsem již téměř 3 roky, za tu dobu si troufám říct, jsem nasbírala spoustu zkušeností a znalostí a snažím se posouvat ve své praxi co nejvíce.

VZDĚLÁNÍ.

Ve 12 letech, kdy jsem dostala starý počítač jsem tak nějak cítila, že počítače bude můj život 🙂 Když jsem se pak rozhodovala kam po základní škole, střední škola zaměřená na informační technologii byla jasná volba. A tak jsem vystudovala Střední průmyslovou školu v Šumperku obor Informační technologie se zaměřením na Multimédia.
Po střední jsem nastoupila do pracovního procesu, ale to mě nezastavilo se studium ukončit a tak jsem se při práci dál vzdělávala v oboru Manažerská informatika na Obchodně-podnikatelské fakultě v Karviné. 

Zůstaňme v kontaktu.