Kdo jsem?

Jsem Dominika Peturová, těší mě. 

Zaměřuji se na tvorbu vizuální identity, ale ráda vám vytvořím také zajímavý obal vašeho výrobku, ilustraci nebo jinou grafikou reprezentující vaši firmu.

S plnohodnotnou grafikou si tykám už od střední školy. Známe se přes obor Informační technologie se zaměřením na Multimédia. Kromě naučených otázek jsem k maturitě šla s realizací ptačí voliéry Olomoucké ZOO v 3D technologii. Reálnou grafickou řeholi jsem si pak mohla živě vyzkoušet v softwarové firmě na Olomoucku, rovnou na full time. Zaměstnávali mě tu nejen grafikou marketingových podkladů pro prezentaci konkrétního projektu a firmy, ale také jako UX / UI designérku. Graficky, ale i marketingově jsem se vyřádila především na uživatelském prostředí konkrétní aplikace.

Později jsem se více zaměřila na technické parametry jako IT analytik a na chvíli opustila grafiku. Na tu jsem navázala rovnou jako manažerka rodičovství, kdy jsem připravovala pro své děti podklady k různým hrám a ke kreativnímu vzdělávání. V roce 2020 jsem se rozhodla myšlenku grafické designérky uvést do reality. Začala jsem tvořit pro několik firem grafické návrhy v oblasti textilního průmyslu. A vyšlo to. Aktuálně zpracovávám zakázky na tvorbu grafiky pro textilní průmysl, reklamní bannery, loga, ilustrace a navrhuji celkovou firemní image.

 

© 2022 Dominika Peturová | Všechna práva vyhrazena | GDPR